Twój koszyk
Szukaj
PLWybór językaWybór języka

Berety damskie

Choć początkowo były nakryciem głowy typowo męskim, dzięki Coco Chanel stały się jednym z wielu nieodłącznych elementów kobiecej garderoby. Pierwotnie miały jedynie zabezpieczać przed chłodem, dlatego tak ważny był materiał, z którego były wykonane, czyli wełna. Obecnie, berety damskie uchodzą za jeden z najbardziej szykownych i modnych akcesoriów, szczególnie zimowych, często zwieńczonych pomponem.

Do wyboru, do koloru

Zdajemy sobie sprawę, że skomponowanie niebanalnego stroju, który będzie wyrażał to, kim jesteśmy, wymaga wiele wysiłku. Dlatego każdemu beretowi poświęcamy wiele uwagi i czasu, żeby efekt końcowy był więcej niż zadowalający. Wełniane modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej z ręcznie przyszywanymi, modnymi aplikacjami, które ożywią każdą damską stylizację, niezależnie od tego, czy będzie ona przełamywać zimową klasykę ekstrawaganckim pomponem.
filtruj
cena
175.00
PLN
beret Aida
nowość
cena
199.00
PLN
beret Aranes
nowość
cena
185.00
PLN
beret Daisy
nowość
cena
199.00
PLN
beret Dana
nowość
cena
199.00
PLN
beret Daris
nowość
cena
180.00
PLN
beret Emilia
nowość
cena
195.00
PLN
beret Erania
nowość
cena
175.00
PLN
beret Eris
nowość
cena
165.00
PLN
beret Ewa
nowość
cena
185.00
PLN
beret Ewelina
nowość
cena
175.00
PLN
beret Gigi
nowość
cena
185.00
PLN
beret Giza
nowość
cena
199.00
PLN
beret Gizela
nowość
cena
170.00
PLN
beret Greta
nowość
cena
185.00
PLN
beret Jasmin
nowość
cena
175.00
PLN
beret Karina
nowość

Pasujące do każdego stylu

Na naszej stronie znajdą Państwo różnorakie nakrycia głowy – od tych mniej zobowiązujących, aż po te wręcz biżuteryjne wełniane berety damskie. Do sportowych stylizacji na zimę idealnie będą pasować modne modele z pomponem. Do tych bardziej klasycznych – te przyozdobione koralikami i błyszczącymi tasiemkami. Jednak bez względu na to, na który produkt padnie wybór, jesteśmy pewni, że nie będzie Państwu zimno.

Materiał ma znaczenie

Nasze produkty są w 100% naturalne. Wszystkie modele, również te z pomponem, wytworzone są z wysokiej jakości wełny. Materiał ten jest naturalnym izolatorem, który nadaje się również dla alergików, ponieważ zawarta w nim lanolina jest niewidzialną przeszkodą dla bakterii i gromadzenia się kurzu. Modne berety damskie na zimę wykonane z niego z pewnością posłużą Państwu wiele lat oraz sezonów.

Wartościowy prezent

Jeśli poszukują Państwo luksusowego podarunku, warto rozważyć zakup produktów, które posłużą przez wiele lat. Berety damskie z pomponem, które został wykonane z wełny, to nie tylko niezwykle modne nakrycia głowy, ale również ciepła propozycja na zimę. Nawet najbardziej wybredne kobiece gusta nie będą w stanie odmówić im uroku.