przecena
czapka Bollate
cena: 39.00 PLN

przecena
beret Bolzano
cena: 67.00 PLN

przecena
komplet Felicia
cena: 91.00 PLN

przecena
czapka Garda
cena: 70.00 PLN

przecena
czapka Lukrecja
cena: 57.00 PLN

nowość
przecena
czapka Madison
cena: 62.00 PLN

przecena
czapka Magnolia
cena: 53.00 PLN

nowość
przecena
czapka Nevada
cena: 76.00 PLN

przecena
czapka Nora
cena: 53.00 PLN

przecena
komplet Pilar
cena: 102.00 PLN

przecena
czapka Portofino
cena: 60.00 PLN

przecena
czapka Silvia
cena: 49.00 PLN

nowość
przecena
czapka Terrassa
cena: 90.00 PLN


Kamea jest firmą z wieloletnią tradycją istniejącą od 1996 roku. Jej głównym celem jest projektowanie oraz tworzenie eleganckich, stylowych i modnych damskich czapek oraz innych dodatków jesienno-zimowych. Lata doświadczeń ugruntowały pozycję firmy nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym.
Akcesoria oferowane przez firmę Kamea charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość. Materiały wykorzystywane w procesie produkcji importowane są od najlepszych i sprawdzonych dostawców. Kamea dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół na każdym etapie produkcji – zaczynając od fazy poszukiwania inspiracji, projektowania, wyboru najwyższej jakości tkanin i przędz, aż po wykończenie i pakowanie gotowych wyrobów. Kamea korzysta wyłącznie z najlepszych jakościowo przędz wełnianych i akrylowych. Głównym celem przyświecającym Firmie jest komfort, wygoda i zadowolenie każdej klientki. Różnorodność form, barw oraz dodatków sprawi, że każda kobieta znajdzie produkty idealne dla siebie.
Dowodem na najwyższą jakość wyrobów Kamei jest nagroda zdobyta w 2014 roku w konkursie Złota Siódemka Branży Odzieżowej w kategorii nakrycia głowy. Śmiało można powiedzieć, że od wielu lat miliony kobiet w czasie sezonu zimowego wybierają sprawdzone, wygodne i oryginalne czapki Kamea.